Ieri, clientul din Malaezia a comandat două prese hidraulice de compactare a pulberii de 250 de tone. Din cauza situației epidemice, clientul nu a venit la
fabrică. După zece zile de comunicare cu vânzătorul nostru, am fost convins că produsele și prețurile noastre sunt relativ satisfăcătoare. Ordin. Clientul
consideră că acum este plasată comanda și după ce situația epidemică a trecut, mașina poate fi expediată la fabrica clientului, ceea ce s-a redus foarte mult
a costurilor de productie.
Deoarece au achiziționat o mașină pentru fabricarea protezelor dentare (proteze dentare), vom personaliza mașina în funcție de cerințele lor specialeÎn plus față de
mașini de perforat, putem furniza și pantofi cu pudră, matrițe etc. pentru mașini de perforat.
Vă mulțumim pentru încredereCu sprijinul tău, viitorul lui Yihui va fi și mai bun.
Ora postării: 16-mar-2020